Projekty

Infradata oferuje indywidualne rozwiązania bezpieczeństwa czołowemu producentowi branży motoryzacyjnej

Jeden zespół ekspertów dbający o rozwój bezpieczeństwa

Infradata wspiera jednego z czołowych światowych producentów branży motoryzacyjnej w dążeniach do zapewnienia najwyższych standardów innowacji technicznych, wpływu na środowisko i bezpieczeństwa. Wybrana ze względu na wysoko wykwalifikowanych inżynierów i rozległą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego firma Infradata działa jako pojedynczy zespół ekspertów zajmujący się budową, obsługą i zarządzaniem sieci renomowanego producenta samochodów.

Firma Infradata podjęła współpracę z klientem w celu zrozumienia ogólnych celów rozwojowych przedsiębiorstwa, a także strategicznych inicjatyw leżących u ich podstaw. Nasi eksperci przeprowadzili klienta przez proces planowania bezpieczeństwa oraz zadania związane z modelowaniem dojrzałości, dzięki którym obie strony uzgodniły dalsze działania i rozwiązania, które pozwolą organizacji na radykalną poprawę profilu bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka.

Proaktywna identyfikacja zagrożeń i ochrona

Opracowane rozwiązanie obejmuje najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa i sieciowe zaprojektowane w celu umożliwienia proaktywnej identyfikacji potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa i ochrony przed nimi, a także sprostania coraz bardziej rygorystycznym wymogom wynikającym z przepisów prawa i ich przestrzegania. Oprócz technologii, Infradata zapewnia pełen wgląd w sieć organizacji i oferuje wsparcie istniejącej infrastruktury przedsiębiorstwa, jednocześnie zapewniając zaawansowane konsultacje dotyczące planów rozwoju technologicznego w przyszłości.

Kolejnym elementem współpracy jest powierzenie firmie Infradata roli zaufanego doradcy organizacji IT tego producenta. Firma Infradata przeprowadziła specjalistyczne szkolenia w zakresie najnowszych technologii i podejść związanych z cyberbezpieczeństwem, dzięki którym pracownicy mogą bez obaw wprowadzać zmiany w konfiguracji sieci i protokołów bezpieczeństwa, mając pewność wynikającą ze świadomości tego, że w razie potrzeby wsparcia udzieli im zespół certyfikowanych ekspertów.

IT siłą napędową transformacji cyfrowej

W środowisku, w którym często dochodzi do konfliktów między priorytetami operacyjnymi i dążeniami w zakresie transformacji, przedsiębiorstwa stają przed coraz większymi wyzwaniami. Jak sprostać wymaganiom dotyczącym wydajności systemów, dostępności i jakości usług, jednocześnie pozwalając działom IT stać się siłą napędową inicjatyw związanych z cyfrową transformacją? Wszystko to odbywa się w kontekście ogólnego niedoboru wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie informatyki, w szczególności ekspertów w zakresie cyberbezpieczeństwa.

W przypadku tego producenta branży motoryzacyjnej odpowiedzią było znalezienie wykwalifikowanego i elastycznego partnera, który byłby w stanie zarządzać kompleksowym procesem i w razie potrzeby zapewnić dogłębne doradztwo, ale który byłby również gotów podzielić się swoją wiedzą i umożliwiać swoim klientom samodzielne działanie.

 Zwiększanie roli działów IT jako strategicznego doradcy przedsiębiorstwa

Opierając się na solidnych fundamentach zaufania i wzajemnego szacunku, firma Infradata i jej klient wspólnie poddali gruntownej modernizacji sieć przedsiębiorstwa oraz systemy bezpieczeństwa, zarówno pod względem technologicznym, jak i metodologicznym. Obie firmy liczą na dalszą owocną współpracę w zakresie zwiększania roli działu IT jako strategicznego partnera całego przedsiębiorstwa.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Pobierz podręcznik

Pobierz podręcznik i ucz się na podstawie projektów w zakresie chmur obliczeniowych oraz cyberbezpieczeństwa z powodzeniem zrealizowanych przez firmę Infradata.

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj sie z nami juz dzis.

Zadzwon do nas lub zostaw wiadomosc. Nasz zespól jest gotowy na Twoja firme.

Zostaw wiadomosc +48 22 5671740 Zapytaj o wycene

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej