Bezpłatne konsultacje architektów bezpieczeństwa Infradata

Skorzystaj z usług certyfikowanych architektów bezpieczeństwa, aby sprawdzić obecny stan zabezpieczeń IT w firmie

Analiza cyberbezpieczeństwa Twojej firmy przez naszych architektów bezpieczeństwa

Oferujemy spersonalizowane warsztaty z udziałem architektów bezpieczeństwa Infradata, którzy pomogą w analizie obecnego stanu zabezpieczeń IT w Twojej firmie. Przeprowadzą oni ocenę stosowanych procesów, technologii i procedur oraz wskażą konkretne kolejne kroki, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo infrastruktury i sieci. Klienci mają okazję porozmawiać z naszymi inżynierami oraz poznać naszą ofertę ocen szczegółowych i usług, uzyskując przy tym pomoc w identyfikowaniu problemów dotyczących zabezpieczeń i infrastruktury, w tym również w systemach chmurowych.

"Bezpłatny warsztat naprawdę otworzył nam oczy. Dzięki specjalistom Infradata zobaczyliśmy nasze istniejące narzędzia i oprogramowanie od zupełnie innej strony. Wystarczyło skorygować kilka elementów, by zoptymalizować infrastrukturę cyfrową i ogólne bezpieczeństwo." - John Willams, architekt sieci komputerowych

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści mogą się poszczycić dużym doświadczeniem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz wspomagania organizacji w zapewnianiu bezpieczeństwa, prężności działania i konkurencyjności. Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować miejsce na bezpłatnym półdniowym warsztacie bezpieczeństwa Infradata.

Talk to us today

Let us help you to reduce risk and remain competitive.

Warsztat bezpieczeństwa Infradata

  • Przegląd bieżących technologii i procesów zabezpieczeń
  • Konsekwencje ewentualnego naruszenia
  • Analiza luk i możliwości
Bezpłatne konsultacje architektów bezpieczeństwa Infradata. Skorzystaj z usług certyfikowanych architektów bezpieczeństwa, aby sprawdzić obecny stan zabezpieczeń IT w firmie.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej