Zamów analizę cyberzagrożeń

Poznaj fakty dotyczące bezpieczeństwa Twojej sieci

 Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić analizę cyberzagrożeń

Zapytaj o niezależną analizę narażenia Twojej firmy na cyberzagrożenia

Infradata we współpracy z firmą Fortinet może przeprowadzić analizę cyberzagrożeń pozwalającą lepiej zrozumieć działanie systemów firmowych:

  • Zabezpieczenia i zapobieganie zagrożeniom: jakie podatności aplikacji grożą atakami na sieć, jakie wykryto szkodliwe oprogramowanie lub botnety i które urządzenia są najbardziej narażone — dla oceny skuteczności zapór sieciowych i prawdopodobieństwa naruszenia zabezpieczeń.
  • Produktywność użytkowników: dostarczenie informacji o aplikacjach korzystających z sieci, w tym programach peer-to-peer, aplikacjach społecznościowych, komunikatorach i innych — dla zwiększenia kontroli nad używaniem aplikacji.dostarczenie informacji o aplikacjach korzystających z sieci, w tym programach peer-to-peer, aplikacjach społecznościowych, komunikatorach i innych — dla zwiększenia kontroli nad używaniem aplikacji.
  • Poziom wykorzystania i wydajność sieci: określenie wymagań względem przepustowości, liczby sesji i wykorzystania pasma sieci w szczytowych porach — dla optymalizacji wydajności na podstawie monitorowania i testów wykorzystania sieci.

Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i pomogli już wielu organizacjom uzyskać wgląd w poziom cyberzagrożeń i usunąć zidentyfikowane zagrożenia.

 

Talk to us today

Let us help you to reduce risk and remain competitive.

Analiza cyberzagrożeń w skrócie:

  • Szybka: mniej niż 7 dni monitorowania
  • Łatwa: bez zakłócania pracy infrastruktury
  • Całościowa: bezpieczeństwo, produktywność i wydajność
  • Bezpłatna

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej