Znajomość branż

Centra danych i chmurowe

Wdrożenia zoptymalizowanej infrastruktury centrum danych.

W miarę przystosowywania centrów danych do kolejnych strategii cyfrowych realizacja nowych inicjatyw biznesowych staje się coraz bardziej zależna od możliwości ekosystemu IT.

Operatorzy centrów danych i dostawcy usług chmurowych korzystają z usług firmy Infradata, aby poszerzać swoją ofertę i zwiększać możliwości dostarczania kompleksowych rozwiązań technologicznych klientom na całym świecie.

Szczególne wymagania operatorów centrów danych i dostawców usług chmurowych są ściśle powiązane z ich modelem działalności. Doświadczeni inżynierowie firmy Infradata projektują i wdrażają systemy dla dostawców usług chmurowych warstwy 1, operatorów centrów danych i dostawców usług hostingowych oraz skutecznie rozwiązują ich złożone problemy.

Datacenter

Dzięki postępowym rozwiązaniom, ukierunkowanym na realizację założonych zadań bez przywiązywania się do konkretnego dostawcy, Infradata udostępnia cały potencjał swojego zespołu inżynierskiego na potrzeby rozwiązania Państwa problemów z dziedziny IT. Rozumiemy systemy IT i zachodzące między nimi powiązania! Infradata dysponuje zespołem inżynierów-ekspertów, którzy chętnie pomogą w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych kwestii dotyczących centrów danych i bezpieczeństwa.

Za pomocą naszego laboratorium Infradata, pomagamy klientom poznawać i oceniać sieci definiowane softwarowo oraz sieci wirtualne, aby mogli oni ulepszyć i skalować usługi świadczone na krawędzi sieci. Posiadamy swoje placówki na całym świecie i jesteśmy w stanie szybko uruchomić produkcję sprzętu. Klient natomiast może skrócić czasy dostaw, wypracować przychód i pozostać konkurencyjnym.

Niezrównane doświadczenie na rynku centrów danych i platform chmurowych

Jesteśmy liderem w dostarczaniu chmurowych rozwiązań sieci i zabezpieczeń dla dostawców usług, niezależnie od wielkości. 

  • Firmy hostingowe
  • Dostawcy usług chmurowych
  • Centra danych

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Czynimy najlepsze firmy jeszcze lepszymi.

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Equinix

Interxion

Digital Realty

Google

True

Combell

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej