Znajomość branż

Dostawcy usług

Wdrożenia zoptymalizowanej infrastruktury centrum danych.

Dzięki współpracy z Infradata, dostawcy usług sieciowych, chmurowych i wirtualnych mogą poszerzyć swoją ofertę i zasięg swojego oddziaływania oferując klientom na całym świecie kompleksowe rozwiązania. Dostawcy ci polegają na naszym doświadczeniu wprowadzając na rynek rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń, współpracy, infrastruktury sieciowej, centrów danych i technologii chmury.

Dostawcy usług mają wiele wymagań specyficznych dla prowadzonej przez nich działalności. Inżynierowie z Infradata projektowali, wdrażali i rozwiązywali złożone problemy dla bardzo różnych firm, od operatorów klasy Tier-1, po dostawców usług internetowych, centra danych i firmy hostingowe. Infradata jest w stanie pomóc Państwu osiągnąć niezawodność i skalowalność na poziomie operatorskim, tak aby zagwarantować nieprzerwany i bezpieczny dostęp do Internetu.

Datacenter

Dzięki postępowym rozwiązaniom, ukierunkowanym na realizację założonych zadań bez przywiązywania się do konkretnego dostawcy, Infradata udostępnia cały potencjał swojego zespołu inżynierskiego na potrzeby rozwiązania Państwa problemów z dziedziny IT. Rozumiemy systemy IT i zachodzące między nimi powiązania! Infradata dysponuje zespołem inżynierów-ekspertów, którzy chętnie pomogą w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych kwestii dotyczących centrów danych i bezpieczeństwa.

Za pomocą naszego laboratorium Infradata, pomagamy klientom poznawać i oceniać sieci definiowane softwarowo oraz sieci wirtualne, aby mogli oni ulepszyć i skalować usługi świadczone na krawędzi sieci. Posiadamy swoje placówki na całym świecie i jesteśmy w stanie szybko uruchomić produkcję sprzętu. Klient natomiast może skrócić czasy dostaw, wypracować przychód i pozostać konkurencyjnym.

Bezkonkurencyjna znajomość rynku dostawców usług

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla dostawców usług dowolnej wielkości. 

  • Firmy telekomunikacyjne
  • Dostawcy usług internetowych
  • Firmy hostingowe
  • Operatorzy sieci mobilnych i stacjonarnych

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Porozmawiaj ze partnerem biznesowym

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Czynimy najlepsze firmy jeszcze lepszymi.

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Equinix

Interxion

Proximus

Vodafone

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej