Znajomość branż

Dostawcy usług

Branża telekomunikacyjna nadal stanowi ważną siłę napędową wzrostu gospodarczego, innowacji i przemian technologicznych.

Firmy telekomunikacyjne, operatorzy kablowi i satelitarni oraz inni dostawcy usług, w tym dostawcy usług internetowych, korzystają z usług firmy Infradata, aby poszerzać swoją ofertę i zwiększać możliwości dostarczania kompleksowych rozwiązań technologicznych klientom na całym świecie. Nasze doświadczenie pomaga im wprowadzać na rynek nowoczesne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, współpracy, infrastruktury sieciowej, centrów danych i platform chmurowych.

Misją firmy Infradata jest dostarczanie firmom z sektora komunikacyjnego skutecznych rozwiązań złożonych problemów biznesowych. Możemy pomóc w ograniczeniu nakładów kapitałowych, zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta, rozwijaniu współpracy z partnerami, zarządzaniu sieciami w całym cyklu eksploatacji oraz utrzymywaniu bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Współpracujemy z firmami z sektora telekomunikacji oraz usług kablowych, satelitarnych i internetowych na wszystkich rozwiniętych i wschodzących rynkach świata.

Nowa era komunikacji mobilnej

Choć wdrażanie komunikacji 5G będzie procesem wieloletnim, przygotowania już się rozpoczęły. 5G to jedna z najbardziej wyczekiwanych platform technologii mobilnych, która zapewni infrastrukturę komunikacyjną w wielu przyszłościowych dziedzinach, takich jak Internet rzeczy (IoT), pojazdy autonomiczne i multimedia mobilne.

Doradztwo naszych specjalistów w zakresie branży telekomunikacyjnej i wskazane przez nich narzędzia pozwalają klientom skuteczniej rozpoznawać nowe okazje biznesowe, maksymalizować rozwój przedsiębiorstwa i unikać typowych błędów. Nasi specjaliści mają doświadczenie praktyczne w wielu dziedzinach — od mobilnej łączności szerokopasmowej po infrastrukturę sieciową i ewolucję urządzeń.

branży telekomunikacyjnej

Specjaliści od branży telekomunikacyjnej

Szczególne wymagania dostawców usług są ściśle powiązane z ich modelem działalności. Doświadczeni inżynierowie firmy Infradata projektują i wdrażają systemy dla operatorów sieci warstwy 1, dostawców usług internetowych, operatorów centrów danych i operatorów komórkowych oraz skutecznie rozwiązują ich złożone problemy.

Dzięki postępowym rozwiązaniom, ukierunkowanym na realizację założonych zadań bez przywiązywania się do konkretnego dostawcy, Infradata udostępnia cały potencjał swojego zespołu inżynierskiego na potrzeby rozwiązania Państwa problemów z dziedziny IT. Rozumiemy systemy IT i zachodzące między nimi powiązania! Infradata dysponuje zespołem inżynierów-ekspertów, którzy chętnie pomogą w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych kwestii dotyczących centrów danych i bezpieczeństwa.

Za pomocą naszego laboratorium Infradata, pomagamy klientom poznawać i oceniać sieci definiowane softwarowo oraz sieci wirtualne, aby mogli oni ulepszyć i skalować usługi świadczone na krawędzi sieci. Posiadamy swoje placówki na całym świecie i jesteśmy w stanie szybko uruchomić produkcję sprzętu. Klient natomiast może skrócić czasy dostaw, wypracować przychód i pozostać konkurencyjnym.

Bezkonkurencyjna znajomość rynku dostawców usług

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla dostawców usług dowolnej wielkości. 

  • Firmy telekomunikacyjne
  • Dostawcy usług internetowych
  • Operatorzy telefonii komórkowej i stacjonarnej

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Czynimy najlepsze firmy jeszcze lepszymi.

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

KPN

Liberty Global

Proximus

Vodafone

T-Mobile

Orange

TalkTalk

Verizon

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej