Znajomość branż

Edukacja i nauka

Możliwość innowacyjnego uczenia i prowadzenia działalności naukowej.

Edukacja jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Globalizacja, nowe technologie i gospodarka oparta na wiedzy (zależna od efektywnej i wysokiej jakości kształcenia) szybko zmieniają sektor edukacji, wymagając od niego nowatorskiego myślenia, które poprawiłoby wydajność i jakość całej branży.

Innowacje wprowadzone w technikach kształcenia wpłynęły na sposób, w jaki uczniowie, studenci i pracownicy różnych profesji chcą zdobywać wiedzę. Technologie takie jak wirtualne klasy, urządzenia mobilne, czytniki cyfrowe, filmy na żądanie, gry online oraz systemy zarządzania nauczaniem (LMS) w chmurze zasypały rynek, który od zawsze koncentrował się na innowacjach. 

Technologia odgrywa kluczową rolę w tworzeniu środowiska do nauki, niezależnie od tego, czy chodzi tu o szkołę podstawową, czy o uniwersytety. Internetowe platformy współpracy umożliwiają dostęp do treści akademickich na dowolnym urządzeniu. Daje to studentom/uczniom możliwość zgłębiania wybranej przez siebie dziedziny, a jednocześnie komunikowania się z nauczycielami, kolegami z grupy/klasy, przyjaciółmi i rodziną przez tradycyjne platformy mediów społecznościowych.

Bezkonkurencyjna znajomość branży nauki i edukacji

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla każdej wielkości organizacji działających w branży edukacji i nauki.

  • Międzynarodowe uniwersytety i szkoły biznesu
  • Laboratoria naukowe
  • Licea ogólnokształcące i regionalne centra edukacyjne
  • Internetowe platformy edukacyjne

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Referencje z różnych branż

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Surf Net

Uniwersytet w Groningen

Rząd Narodowy

ESSEC Business School

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę