Znajomość branż

Edukacja i nauka

Możliwość innowacyjnego uczenia i prowadzenia działalności naukowej.

Edukacja jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Globalizacja, nowe technologie i gospodarka oparta na wiedzy (zależna od efektywnej i wysokiej jakości kształcenia) szybko zmieniają sektor edukacji, wymagając od niego nowatorskiego myślenia, które poprawiłoby wydajność i jakość całej branży.

Innowacje wprowadzone w technikach kształcenia wpłynęły na sposób, w jaki uczniowie, studenci i pracownicy różnych profesji chcą zdobywać wiedzę. Technologie takie jak wirtualne klasy, urządzenia mobilne, czytniki cyfrowe, filmy na żądanie, gry online oraz systemy zarządzania nauczaniem (LMS) w chmurze zasypały rynek, który od zawsze koncentrował się na innowacjach. 

Technologia odgrywa kluczową rolę w tworzeniu środowiska do nauki, niezależnie od tego, czy chodzi tu o szkołę podstawową, czy o uniwersytety. Internetowe platformy współpracy umożliwiają dostęp do treści akademickich na dowolnym urządzeniu. Daje to studentom/uczniom możliwość zgłębiania wybranej przez siebie dziedziny, a jednocześnie komunikowania się z nauczycielami, kolegami z grupy/klasy, przyjaciółmi i rodziną przez tradycyjne platformy mediów społecznościowych.

Bezkonkurencyjna znajomość branży nauki i edukacji

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla każdej wielkości organizacji działających w branży edukacji i nauki.

  • Międzynarodowe uniwersytety i szkoły biznesu
  • Laboratoria naukowe
  • Licea ogólnokształcące i regionalne centra edukacyjne
  • Internetowe platformy edukacyjne

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Referencje z różnych branż

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Surf Net

Uniwersytet w Groningen

Rząd Narodowy

ESSEC Business School

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej