Znajomość branż

Handel tradycyjny i elektroniczny

Przyszłość handlu leży w technologiach cyfrowych.

Angażuj klientów: od świadomości do zakupu.

Branża handlu właśnie przeżywa rewolucję spowodowaną technologią cyfrową. Rewolucja ta przyniesie skutki równie doniosłe, co rewolucja merkantylna, będąca początkiem handlu takiego, jaki znamy dziś, a także rewolucja przemysłowa, która stała się początkiem ery nowożytnej. Nowy, mentalny model sprzedaży jest klientocentryczny, zakłada biegłą znajomość technologii cyfrowych i olbrzymią elastyczność.

Wspólnie z klientami próbujemy wykorzystać możliwości oferowane przez nowe platformy, dążymy do opracowania kompleksowych strategii wielokanałowych oraz staramy się poprawić ogólne funkcjonowanie technologii cyfrowych. Współpracujemy z detalistami zarówno lokalnymi jak i działającymi na poziomie całego kraju, świadczymy im usługi i oferujemy rozwiązania, które pomogą zapewnić lepszy wgląd w doświadczenia klienta, poprawią wydajność, zwiększą realizację zamówień i będą stymulować kooperację między sklepami a partnerami z łańcucha dostaw.

Bezkonkurencyjna znajomość branży handlu tradycyjnego i branży e-commerce

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla każdej wielkości firm prowadzących sprzedaż detaliczną tradycyjnie i przez Internet. 

  • Sklepy internetowe
  • Firmy prowadzące sprzedaż w modelu omnichannel
  • Dostawcy usług dla branży e-commerce

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Referencje z różnych branż

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Coolblue

eBay Classifieds Group

Criteo

Manutan

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej