Znajomość branż

Handel tradycyjny i elektroniczny

Przyszłość handlu leży w technologiach cyfrowych.

Angażuj klientów: od świadomości do zakupu.

Branża handlu właśnie przeżywa rewolucję spowodowaną technologią cyfrową. Rewolucja ta przyniesie skutki równie doniosłe, co rewolucja merkantylna, będąca początkiem handlu takiego, jaki znamy dziś, a także rewolucja przemysłowa, która stała się początkiem ery nowożytnej. Nowy, mentalny model sprzedaży jest klientocentryczny, zakłada biegłą znajomość technologii cyfrowych i olbrzymią elastyczność.

Wspólnie z klientami próbujemy wykorzystać możliwości oferowane przez nowe platformy, dążymy do opracowania kompleksowych strategii wielokanałowych oraz staramy się poprawić ogólne funkcjonowanie technologii cyfrowych. Współpracujemy z detalistami zarówno lokalnymi jak i działającymi na poziomie całego kraju, świadczymy im usługi i oferujemy rozwiązania, które pomogą zapewnić lepszy wgląd w doświadczenia klienta, poprawią wydajność, zwiększą realizację zamówień i będą stymulować kooperację między sklepami a partnerami z łańcucha dostaw.

Bezkonkurencyjna znajomość branży handlu tradycyjnego i branży e-commerce

Jesteśmy liderem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i cloud networkingu dla każdej wielkości firm prowadzących sprzedaż detaliczną tradycyjnie i przez Internet. 

  • Sklepy internetowe
  • Firmy prowadzące sprzedaż w modelu omnichannel
  • Dostawcy usług dla branży e-commerce

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Referencje z różnych branż

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Coolblue

eBay Classifieds Group

Criteo

Manutan

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę