Specjalizacja Przemysł

Inteligentna Fabryka

Elastyczna, adaptywna i skomunikowana produkcja

W ostatnich latach inżynieria produkcji przeszła dramatyczną zmianę dzięki różnym równoległym projektom. Globalizacja i chęć produkowania wysoce spersonalizowanych produktów prowadzą do większej liczby wariantów, krótszych cykli życia produktów i bliższych sieci przedsiębiorstw. Krótkie horyzonty planowania i cykle życia produktu powodują zmniejszenie wielkości partii, a zatem wymagają dużego wymiaru elastyczności produkcji. Aby podejmować właściwe decyzje zarządcze, niezbędne są informacje w czasie rzeczywistym i bezpośrednia realizacja decyzji.

Kontrola zarządzania złożonymi procesami wewnątrz i na zewnątrz fabryki jest wykonywana nawet dzisiaj za pośrednictwem Enterprise Resource Planning (ERP) i Manufacturing Execution Systems (MES) oraz aplikacji. Rosnące zawirowania na rynku, a co za tym idzie większa elastyczność produkcji, wymagają skomplikowanych sekwencji produkcyjnych, które są trudne do zrealizowania dzięki dzisiejszym rozwiązaniom. Nieaktualne informacje w różnych systemach informatycznych prowadzą bezpośrednio do problemów w planowaniu i produkcji.

Inteligentna Fabryka

To nowy wymiar produkcji wielkoskalowej przy użyciu najnowocześniejszych technologii i narzędzi obliczeniowych. Inteligentna fabryka stanowi kontekstowe środowisko produkcyjne, które potrafi radzić sobie z problemami w produkcji w czasie rzeczywistym, wykorzystując zdecentralizowane struktury informacyjne i komunikacyjne do optymalnego zarządzania procesami produkcyjnymi.

Koncepcja Inteligentnej Fabryki umożliwia zbieranie, dystrybucję i dostęp do istotnych informacji produkcyjnych w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu i czasie.

Smart Factory

Bezpieczna łączność wewnątrz procesu produkcyjnego

Łączność wewnętrzna procesu produkcyjnego nie jest nowością. Jednak ostatnie trendy, takie jak powstanie czwartej rewolucji przemysłowej, Przemysł 4.0 oraz konwergencja świata cyfrowego i fizycznego - w tym technologii informatycznej (IT) i technologii operacyjnej (OT) - sprawiły, że transformacja łańcucha dostaw stała się coraz bardziej możliwa. Przejście od liniowych, sekwencyjnych operacji łańcucha dostaw do połączonego, otwartego systemu operacji dostaw - znanego jako cyfrowa sieć dostaw - stworzy podstawy dla konkurencji firm w przyszłości.

Aby jednak w pełni zrealizować cyfrową sieć dostaw, producenci prawdopodobnie muszą odblokować kilka możliwości: integrację poziomą za pośrednictwem niezliczonych systemów operacyjnych, które zasilają organizację; pionową integrację poprzez połączone systemy produkcyjne; kompleksową, całościową integrację w całym łańcuchu wartości.

Eksperci do spraw bezpiecznej infrastruktury cyfrowej

Maksymalne wykorzystanie danych ma zasadnicze znaczenie dla przyszłego sukcesu. Stabilny przepływ danych w bezpiecznej, niezawodnej sieci pomoże przekształcić dane w przydatne informacje. Odblokowując dane organizacji, możesz zmienić sposób jej działania i dokładnie sterować jej transformacją.

O nas

Infradata jest wiodącym integratorem sieci i bezpieczeństwa, którego celem jest dostarczanie doskonałych rozwiązań i usług. Jesteśmy dumni z naszej niezależności technologicznej i naszej roli jako zaufanego doradcy. Nasze głębokie doświadczenie daje nam jasną i pewną wizję, aby pomóc klientom nawigować w przyszłości.

Jako wiodąca niezależna firma świadcząca usługi IT, mamy wyjątkową pozycję, aby wspierać transformacje cyfrowe - tworząc większą wartość dla klientów, partnerów i akcjonariuszy oraz oferując możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Nasza rozległa sieć partnerów pomaga nam rozwijać współpracę i wykorzystywać niezależność technologiczną. Nawiązaliśmy ponad 40 wiodących globalnych relacji partnerskich w branży.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Czynimy najlepsze firmy jeszcze lepszymi.

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Equinix

Interxion

Proximus

Vodafone

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Udaje nam się za pierwszym razem.

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowani inżynierowie dysponują licznymi certyfikatami i znajomością kontekstu.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej