Specjalizacja Przemysł

Przemysł 4.0

Budowanie cyfrowego przedsiębiorstwa

Jesteśmy na początku czwartej rewolucji industrialnej.

Najczęściej stosowanym terminem opisującym nowy etap rewolucji przemysłowej jest Przemysł 4.0. Obejmuje inteligentną produkcję, przemysłowy Internet rzeczy (IIoT), systemy cyberfizyczne i transformację cyfrową. Koncepcja Przemysłu 4.0 obejmuje cyfryzację poziomego i pionowego łańcucha wartości, innowacje w produktach i usługach oraz tworzenie nowych modeli biznesowych. Koncentrując się na połączeniach, automatyzacji, uczeniu maszynowym i danych w czasie rzeczywistym, głównymi czynnikami biznesowymi Przemysłu 4.0 są poprawa jakości obsługi klienta, zwiększenie szybkości wprowadzania na rynek i obniżenie kosztów.

Przemysł 4.0 dotyczy łączności i możliwości radykalnej zmiany sposobu, w jaki przemysł reaguje na potrzeby społeczeństwa.

Cyber ​​Security i Cloud Networking: Kluczowe elementy Przemysłu 4.0

Zaawansowana technologia cyfrowa jest już wykorzystywana w produkcji, ale dzięki Przemysłowi 4.0 naprawdę zmieni oblicze produkcji. Doprowadzi do większej wydajności i zmieni tradycyjne relacje produkcyjne między dostawcami, producentami i klientami - a także między człowiekiem a maszyną. Elementy składowe Przemysłu 4.0 oparte są na dziewięciu technologiach:

  1. Autonomiczne roboty
  2. Symulacja
  3. Integracja pozioma i pionowa
  4. Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT)
  5. Bezpieczeństwo cybernetyczne
  6. Chmura
  7. Produkcja dodatkowa
  8. Rozszerzona Rzeczywistość
  9. Big Data i analityka

Przemysłowy Internet rzeczy (IIoT) i produkcja: Łączenie ludzi, danych i maszyn

Przemysł 4.0 łączy inteligentne technologie cyfrowe, uczenie maszynowe i duże zbiory danych z fizyczną produkcją i operacjami. Celem jest stworzenie bardziej całościowego i lepiej (hiper) połączonego ekosystemu dla firm, które koncentrują się na produkcji i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Podczas gdy każda firma i organizacja działa na swój sposób, wszystkie stoją przed wspólnym wyzwaniem - potrzebą łączności i dostępu do informacji w czasie rzeczywistym na temat procesów, partnerów, produktów i ludzi.

Przemysł 4.0 oferuje bardziej kompleksowe, powiązane i całościowe podejście do produkcji. Infradata pomaga bezpiecznie i skutecznie łączyć fizyczne i cyfrowe, pozwalając na lepszą współpracę i dostęp do różnych działów, partnerów, dostawców, produktów i ludzi. Przemysł 4.0 umożliwia właścicielom firm lepszą kontrolę i zrozumienie każdego aspektu ich działalności oraz pozwala im wykorzystywać natychmiastowe dane w celu zwiększenia wydajności, usprawnienia procesów i stymulowania wzrostu.

O nas

Infradata jest wielokrotnie nagradzanym, niezależnym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego oraz sieci w chmurze. Umożliwiamy klientom stymulowanie innowacji i wartości dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom. Infradata stanowi podstawę bezpiecznej i dobrze prosperującej gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego.

Infradata udoskonala rozwiązania sieciowe i bezpieczeństwa, aby spełnić Twoje potrzeby biznesowe.
Od 2005 roku koncentrujemy się na sieciach i bezpieczeństwie globalnych przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług. Łączymy technologie, procesy i najlepszą wiedzę ludzką, aby tworzyć usługi i rozwiązania nowej generacji. Nasza jakość usług i doskonałość operacyjna zapewniają najwyższe zadowolenie klientów w branży.
 

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

For industrial companies to become true digital champions they need to accelerate in connecting better and faster and rethink their complete digital infrastructure.
- Sébastien Kher, VP International, Infradata

Czynimy najlepsze firmy jeszcze lepszymi.

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Equinix

Interxion

Proximus

Vodafone

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Udaje nam się za pierwszym razem.

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowani inżynierowie dysponują licznymi certyfikatami i znajomością kontekstu.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej