Znajomość branż

Usługi finansowe

Wykorzystanie nowego standardu cyfrowego w zmieniającej się branży

Wykorzystaj odpowiednie nastawienie i technologie, aby zmienić sposób osiągania sukcesu.

Branża usług finansowych odczuwa wpływ rewolucji cyfrowej. Utrzymanie wzrostu i rentowności jest dla banków i instytucji finansowych olbrzymim wyzwaniem, podmioty te muszą bowiem dotrzymać kroku swoim klientom i nie tylko oferować im usługi finansowe, ale również pozostawać istotnym elementem ich życia, a także walczyć o ich uwagę.

Rozwój technologii cyfrowych zmienia sposób funkcjonowania biznesu.

Na wiecznie niestabilnym i burzliwym rynku globalnym, krajobraz wokół organizacji świadczących usługi finansowe szybko się zmienia.

Ciągła presja ze strony organów nadzoru oraz konkurencja sprawiają, że organizacja musi zmienić swój model działania na cyfrowy. Aby przetrwać na współczesnych rynkach finansowych, trzeba posiadać odważną strategię transformacji pozwalającą ustalić, gdzie leżą nowe granice opłacalności w bazującym na danych, wzajemnie powiązanym świecie czasu rzeczywistego.

Aby móc wykorzystać nowe możliwości, Państwa organizacja musi przyspieszyć swoją cyfrową podróż. Trzeba nie tylko istotnie zmienić doświadczenia klientów, ale także zaoferować sprawny, optymalny, elastyczny i rentowny model biznesowy na przyszłość.

Financial services

Rozumiemy wyzwania, z którymi się mierzysz i wiemy, jak im sprostać

Aby pomyślnie podołać owym szybko zmieniającym się trendom w branży i na rynku, musisz cały czas pozostawać prekursorem nowych technologii.

Od banków po domy maklerskie, wszystkie instytucje świadczące usługi finansowe szukają nowych sposobów cięcia kosztów, zwiększania satysfakcji klientów oraz zwiększania przychodów i zysków wypracowywanych dla akcjonariuszy.

Rozumiemy wyzwania, wobec których stoją banki, rynki kapitałowe, sektor ubezpieczeń oraz instytucje infrastruktury rynku. Uważamy, że zastosowanie nowych technologii ma kluczowe znaczenie w sprostaniu zarówno wyzwaniom jak i szansom pojawiającym się w branży. Stosując podejście konsultacyjne i doradcze, pomożemy Państwu przekształcić stare środowiska technologiczne i stworzyć solidny, bezpieczny i optymalny cyfrowy model działania na przyszłość.

Niezrównana wiedza na rynkach usług finansowych

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych i zabezpieczeń w chmurze dla firm fintech, usług finansowych i banków o dowolnej skali.

  • Firmy ubezpieczeniowe
  • Bankowość komercyjna i inwestycyjna
  • Giełdy
  • Firmy Fintech
  • Dostawcy usług płatniczych

Informacje o Infradata

Infradata jest wiodącym integratorem usług sieciowych i zabezpieczeń, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się tym, że jesteśmy niezależni od jakiejkolwiek konkretnej technologii i spełniamy tylko rolę zaufanego doradcy. Nasze bogate doświadczenie daje nam jasną wizję i pewność co do tego, jak pomóc klientom znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Jako lider branży usług IT, posiadamy unikalne możliwości przeprowadzenia transformacji cyfrowych – wypracowywania wartości dodanej dla klientów, partnerów i udziałowców oraz pokazywania sposobów rozwijania się naszym klientom.

Dzięki rozległej sieci naszych partnerów, we współpracy z klientami jesteśmy w stanie wykorzystać wielki atut, jakim jest niezależność od jakiejkolwiek pojedynczej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 40 wiodącymi w swojej branży globalnymi partnerami.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Referencje z różnych branż

Rozwiązania Infradata znajdują zwolenników wśród wiodących organizacji na całym świecie. Firmy każdej wielkości wybierają Infradata, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury cyfrowej. Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

AXA Ubezpieczenie

Adyen

BNP Paribas

PayPal

Bank J. Van Breda & Co.

KBC Bank

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej