Następna generacja

Usługi i rozwiązania

Usługi i rozwiązania, które zmienią oblicze Twojego biznesu.

Firma Infradata to międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań i usług zarządzanych: oferujemy specjalistyczne konsultacje w zakresie chmur, centrów danych, zabezpieczeń i usług zarządzanych.

Z uwagi na szybko rozwijający się model gospodarki opartej na pomysłach, dyrektorzy ds. IT i kierowane przez nich zespoły znajdują się pod ogromną presją, aby napędzać innowacyjność biznesu poprzez nowe, ekscytujące rozwiązania IT, a przy tym także obniżać koszty.

Infradata kieruje się zasadą otwartości w tworzeniu wydajnych rozwiązań sieciowych i systemów bezpieczeństwa, które sprawią, że infrastruktura cyfrowa wyróżni Cię z tłumu konkurentów. Tworzymy bezpieczne sieci definiowane programowo, które inspirują naszych klientów i napędzają zmiany.

„To wyjątkowe połączenie usług w zakresie sieci i bezpieczeństwa zapewni Ci bezpieczną łączność, której potrzebujesz, aby chronić i rozwijać biznes”. – Sébastien Kher, CEO

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej