Bezpieczeństwo sieci

Zabezpiecz swoją sieć, dane i użytkowników dzięki najszybszej i najbardziej niezawodnej dostępnej ochronie przed atakami cybernetycznymi.

Zapewniaj łączność i ochronę dzięki najlepszej w branży wydajności, dostępności i bezpieczeństwu.

Bezpieczeństwo sieci jest stałym wyzwaniem w miarę jak organizacje stają się coraz bardziej rozproszone, aplikacje przechodzą do chmury, a zagrożenia szybko ewoluują. Dane w chmurze są narażone na dodatkowe zagrożenia i muszą być traktowane inaczej, aby były zgodne z przepisami, które różnią się w zależności od branży i typu i mogą ulegać zmianom. Urządzenia, które uzyskują dostęp do aplikacji, są częściej podłączane do sieci publicznych, gdzie nie mają ochrony zapewnianej przez tradycyjny kordon bezpieczeństwa w firmie. Dodatkowe zabezpieczenie w punkcie końcowym może przezwyciężyć niektóre z tych obaw.

Niezależnie od rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, każdy z elementów musi być zarządzany w sposób uporządkowany, umożliwiający natychmiastowe alarmowanie i reagowanie w przypadku wykrycia w chmurze, na kordonie zabezpieczeń, w sieciach lub w punkcie końcowym wskaźników ataku (IOA) lub wskaźników narażenia (IOC). Rozwiązanie nie ma wpływu na komfort użytkownika ani na wydajność.

Infradata chroni centra danych, systemy brzegowe, oddziały, sieci chmur obliczeniowych i ludzi, którzy z nich korzystają, zapewniając najlepsze na świecie bezpieczeństwo sieciowe, jednocześnie oszczędzając cenny czas i zasoby. Nasze rozwiązania są niewidoczne dla użytkownika końcowego i wysoce zautomatyzowane, aby zminimalizować wpływ operacyjny na Twoją organizację do niezbędnego minimum.

Oferta bezpieczeństwa sieciowego Infradata, idealna dla sieci nowej generacji, które wymagają elastycznych i skalowalnych opcji wdrożenia, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niezliczonym środowiskom i potrzebom klientów.

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej