profesjonalne usługi

Ocena cyberbezpieczeństwa

Oceń poziom cyberbezpieczeństwa w swojej firmie i zrób plany na przyszłość

Ocena cyberbezpieczeństwa przeprowadzana przez firmę Infradata zawiera przydatne rekomendacje umożliwiające poprawę bezpieczeństwa z wykorzystaniem najlepszych praktyk w branży w połączeniu z najlepszą dostępną technologią.

Organizacje, które szukają sposobów na zwiększenie swojej zdolności do odpowiadania na cyberataki, mają wiele możliwości. Mogą one na przykład ocenić swoje aktualne bezpieczeństwo i zasady dotyczące reagowania na zdarzenia, a także zweryfikować, w jaki sposób zasady te przestrzegane są w praktyce. Mogą również przeprowadzić branżowe testy porównawcze. Wystarczy, że zwrócą się do firmy Infradata.

Zapewni im ona fachową i pogłębioną ocenę cyberbezpieczeństwa, która pomoże ograniczyć ryzyko, zminimalizować skutki włamania i ochronić organizację przed atakami w przyszłości. Oferujemy szeroki wachlarz wewnętrznych i zewnętrznych ocen infrastruktury, aplikacji i operacji, między innymi:

 • Ocenę i analizę cyberbezpieczeństwa
 • Ocenę słabych punktów i testy penetracyjne
 • Ocenę naruszeń
 • Ocenę ochrony bezprzewodowej
 • Analizę i opracowanie zasad oraz procedur

Oferujemy również przygotowanie rozmaitych dokumentów, począwszy od szczegółowych raportów po sprawozdania i kompleksowe prezentacje. W przypadku każdej współpracy firma Infradata regularnie doradza klientom w kwestii otwartych zadań i zapytań, jak również zapewnia aktualizacje oraz doradztwo w zakresie poprawy bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym w przypadku, gdy w trakcie oceny stwierdzone zostaną istotne problemy. Na życzenie klienta możliwy jest także dodatkowy transfer wiedzy, który gwarantuje, że wykonana praca nie ogranicza się wyłącznie do pojedynczego zlecenia, ale zapewnia płynne przekazanie nowo zdobytej wiedzy do struktur i działu operacyjnego klienta.

"Nasze dane pokazują, że poprzez optymalizację istniejących infrastruktur informatycznych i lepsze wykorzystanie stosowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, 68% organizacji może w dużym stopniu poprawić swoje cyberbezpieczeństwo." - Krystian Baniak, Security Team Leader

Nasza metodologia w zakresie bezpieczeństwa opiera się na latach doświadczeń w pracy nad rzeczywistymi praktykami dotyczącymi bezpieczeństwa informatycznego oraz doświadczeniu śledczym. Potwierdza to zrozumienie indywidualnego środowiska danej organizacji, tolerancji ryzyka oraz krajobrazu zagrożeń. Ma ono na celu opracowanie konkretnych rozwiązań, które są aktualne, przydatne i adekwatne.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia firmy Infradata w zakresie cyberbezpieczeństwa podczas przeprowadzanych przez Państwa firmę przeglądów, ocen i analiz.

Ocena cyberbezpieczeństwa szczegółowo określa potencjalne zagrożenia

Nasi eksperci ds. cyberbezpieczeństwa, którzy przeprowadzali oceny bezpieczeństwa dla agencji rządowych oraz międzynarodowych firm działających w różnych sektorach, wykorzystują wiele sprawdzonych technik, najlepszych praktyk w danej branży oraz najlepszych komercyjnych, jak również firmowych technologii. Ich celem jest:

 • Skuteczne identyfikowanie, monitorowanie i analizowanie słabych punktów w zakresie bezpieczeństwa informacji.
 • Pomoc w opracowywaniu metod mających za zadanie zarządzanie lub rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem danych.
 • Rozpoznawanie potencjalnych problemów związanych z prywatnością i bezpieczeństwem danych.
 • Opracowywanie kroków naprawczych w kolejności ich znaczenia oraz przygotowywanie na ich podstawie skutecznego planu dostosowanego do określonych celów, harmonogramu i budżetu Państwa firmy.

Ocena cyberbezpieczeństwa: Nie ma uniwersalnych rozwiązań

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do skutecznej oceny cyberbezpieczeństwa i zapobiegania naruszeniom danych jest osiągnięcie i utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w Państwa organizacji. Nasi eksperci ds. cyberbezpieczeństwa przeprowadzają kompleksowe oceny wewnętrznego i zewnętrznego ryzyka, na podstawie których oceniają Państwa infrastrukturę informatyczną, aplikacje oraz procesy pod względem słabych punktów. Są to między innymi:

 • Oceny i analizy ryzyka IT w przedsiębiorstwie
 • Oceny bezpieczeństwa sieci
 • Testy penetracyjne
 • Oceny bezpieczeństwa fizycznego
 • Oceny słabych punktów
 • Testy aplikacji webowych
 • Oceny ochrony bezprzewodowej
 • Oceny i opracowywanie zasad

Infradata współpracuje z działem IT oraz wewnętrznym zespołem ds. bezpieczeństwa informatycznego w Państwa firmie w zakresie analizy infrastruktury cyfrowej z szerszej perspektywy, poszukując wzorców, na podstawie których określa, z czego wynikają zidentyfikowane słabe punkty. Ponadto zespół Infradata oceniający poziom cyberbezpieczeństwa przekłada wnioski z oceny na przydatne dla Państwa firmy działania usprawniające wraz z listą rekomendacji według ich ważności.

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowani inżynierowie dysponują licznymi certyfikatami i znajomością kontekstu.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Ocena cyberbezpieczeństwa

Opinia eksperta. Na życzenie.

W trakcie oceny cyberbezpieczeństwa nasz zespół oszacowuje poziom zaawansowania istniejących możliwości ochrony informacji, identyfikuje słabe punkty i przedstawia rekomendacje dotyczące najważniejszych obszarów do poprawy. Nasza ocena nie dotyczy tylko aspektów technicznych. Przyglądamy się także ludziom, procesom i technologiom, jednocześnie starając się zrozumieć ogólny stan ryzyka.

W ocenie ryzyka i cyberbezpieczeństwa Infradata wykorzystuje długoletnie doświadczenie, pomagając w identyfikacji potencjalnych słabych punktów oraz wdrażaniu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i środków zapobiegawczych w celu skutecznej ochrony wrażliwych informacji. Jesteśmy „technologicznymi agnostykami”, w związku z czym skupiamy się wyłącznie na działaniu w charakterze Państwa adwokata w skomplikowanym świecie informatyki.

Zespół Infradata zajmujący się oceną cyberbezpieczeństwa składa się z ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, osób, które doskonale posługują się najnowszą technologią i zaawansowanymi narzędziami, a także osób mających niezwykłą intuicję charakterystyczną dla doświadczonych śledczych.

Nasi eksperci to doświadczeni inżynierowie bezpieczeństwa, cyberśledczy, znawcy informatyki śledczej oraz profesjonaliści w zakresie rozwiązań sieciowych – osoby, które posługują się tym samym językiem, co pracownicy działu IT w Państwa firmie i które są w stanie przeprowadzić dogłębną analizę, na którą pracownicy działu IT nie mają ani czasu, ani odpowiednich środków.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej