Usługi integracji systemów

Szybkie i skalowalne wdrażanie infrastruktury cyfrowej. Globalnie.

Infrastruktura centrum danych jest podstawą, na której wprowadzają Państwo innowacje i dostarczają swoje najważniejsze usługi. Czy cenne zasoby należy inwestować we wdrażanie infrastruktury? Proces integracji systemów opanowaliśmy do tego stopnia, że talent inżynieryjny naszych klientów można spożytkować na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w obszarach mających o wiele większą wartość biznesową.

Na naszych usługach z zakresu integracji systemów polegają niektóre z najbardziej innowacyjnych i niekonwencjonalnych przedsiębiorstw. Gdy sukces firmy wymusza zwiększenie pojemności centrum danych i jego rozbudowę geograficzną, Infradata jest w stanie pomóc w powiększeniu go w dowolnej skali.

Uszczegółowiając, upraszczamy cały proces wdrożenia hardware'u centrum danych od etapu projektowania aż po dostawę. Nasi inżynierowie pomagają w wyborze produktów, projektowaniu, zarządzaniu projektem, automatyzacji konfigurowania, indywidualnym dostosowaniu, logistyce i wielu innych zagadnieniach. Rozwiązanie składające się z elementów pochodzących od wielu sprzedawców zostaje dostarczone do wybranego przez zleceniodawcę centrum danych w postaci w pełni zintegrowanej, skonfigurowanej, przetestowanej i gotowej do użycia.

Nasz proces integracji systemów

Projekt rozwiązania

Nasi inżynierowie oraz zespół IT klienta ściśle ze sobą współpracują opracowując bardzo szczegółową specyfikację projektu. W ramach tej współpracy określone zostają konfiguracje, urządzenia sieciowe, widoki elewacji szaf, mapowanie portów sieci i inne. Nasi inżynierowie pokierują klienta przez wszystkie zmienne, tak aby opracować listę potrzebnych podzespołów i projekty wysokiego i niskiego poziomu (HLD i LLD).

Zaopatrzenie w podzespoły i materiały

Gdy projekt rozwiązania jest już gotowy, do pracy przystępuje zespół zarządzający projektem. Wiele lat zajęło nam wypracowanie kontaktów z partnerami, dzięki którym otrzymujemy najlepsze ceny i czasy dostawy, a do tego wsparcie na światowym poziomie. Najlepsze jest jednak to, że wszystkie te aspekty realizujemy samodzielnie, choć na każdym etapie procesu natychmiast informujemy klienta o postępach.

Budowa

Gdy wszystkie potrzebne materiały zostaną już zgromadzone na miejscu, swoje zadanie realizuje nasz zespół integracyjny, a więc nie musi tego robić klient. Montujemy podzespoły do szaf, rozprowadzamy okablowanie, oznaczamy elementy etykietami i każdą szafę przeznaczoną do centrum danych indywidualnie dostosowujemy według specyfikacji projektu. Klient nie musi na to zadanie ani poświęcać przestrzeni magazynowej, ani angażować w nie swoich inżynierów. Opanowanie kwestii logistycznych i praca, jaką trzeba by wykonać podczas samodzielnie realizowanej integracji nie są już problemem.

Konfigurowanie, testowanie i weryfikacja

Aby zagwarantować dokładność i spójność każdego procesu integracji, w Infradata procesy konfigurowania systemu, testowania podzespołów i weryfikacji działania rozwiązania odbywają się automatycznie. Zbieramy również używane dane, aby zoptymalizować dostarczanie procesów klienta. Jakiekolwiek wadliwe podzespoły są wymieniane w naszej siedzibie, dzięki czemu szafy są od razu gotowe do użycia, co zaoszczędza wiele czasu zespołowi klienta.

Dostawa i wdrożenie

Gdy integracja zostanie zakończona, transportujemy rozwiązanie przygotowane „pod klucz” w wybrane przez zamawiającego miejsce. Wystarczy więc ustawić je na miejscu, podłączyć do zasilania i sieci i systemy będą gotowe do użycia – w ciągu kilku minut od przywiezienia.

Od zamówienia do dostawy

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

Ustalanie harmonogramu. Zarządzanie dostawcami. Logistyka. Dzięki oferowanym przez Infradata usługom z zakresu integracji systemu systemów, wyzwania te bierze na siebie nasz zespół. Każde zlecenie obejmuje zarządzanie projektem od początku do końca. Zleceniodawcę informujemy w czasie rzeczywistym o terminach realizacji oferowanych przez sprzedawców, stanie zamówień i datach dostaw, tak że zleceniodawca może skoncentrować swoje wysiłki na ważniejszych sprawach.

ZAPEWNIANIE JAKOŚCI

Dostarczanie gotowej do użycia infrastruktury centrum danych jest naszą obsesją. I właśnie dlatego nasz proces kontroli jakości wszystkich etapów produkcji ma setki punktów do sprawdzenia. Każdy zakończony etap gwarantuje, że nasze w pełni zintegrowane szafy do centrum danych spełniają nasze standardy i odpowiadają swojej renomie.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej