Cloud Networking

Chmura prywatna i hybrydowa

Technologia chmury i usługi stworzone specjalnie na potrzeby złożonych zapotrzebowań globalnych organizacji IT.

Wydajność chmury. Perspektywa przedsiębiorstwa.

Rozwiązania typu IaaS i PaaS bardzo poprawiają elastyczność infrastruktury IT. O ile początkowo były one dostępne tylko jako rozwiązania typu chmura publiczna, o tyle leżąca u ich podstaw technologia trafiła z powrotem do centrów danych i jest teraz znana jako chmura prywatna.

Jest to logiczny następny krok ewolucyjny w dążeniu do uzyskania wymienności wewnętrznych i zewnętrznych zasobów obliczeniowych i zoptymalizowania działania centrów danych. Gdy z poziomu jednej platformy można zamiennie zarządzać zasobami publicznymi i prywatnymi, znika rozróżnienie między tymi dwoma i powstaje chmura hybrydowa. Infrastruktura chmury hybrydowej pozwala zachować i kontrolować platformy dedykowane do najważniejszych systemów, a jednocześnie korzystać z elastyczności oferowanej przez rozwiązania typu chmura publiczna.

Infradata posiada rozległe doświadczenie i dogłębny know-how w dziedzinie budowania rozwiązań typu chmura prywatna i chmura hybrydowa, które można ze sobą bezpiecznie łączyć. Na naszej stronie internetowej znaleźć można dodatkowe, krótkie opisy rozwiązań Secure SD-WAN, Hybrid Cloud i Secure Cloud Connect.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej