Cloud Networking

Rozwiązania chmury prywatnej

Stwórz idealną chmurę dla swojej organizacji.

Chmura to podstawa opłacalnej i skutecznej transformacji środowiska IT.

Połącz prężność, skalowalność i wydajność chmury publicznej z lepszą kontrolą i większym bezpieczeństwem dedykowanego środowiska z pojedynczym dzierżawcą. Środowisko można hostować we własnym centrum danych firmy lub u dostawcy usług.

Choć może się to początkowo wydać dziwne, zbudowanie chmury prywatnej może przynieść korzyści typowe dla infrastruktury chmury publicznej. Najważniejszą zaletą przekształcenia centrum danych w chmurę prywatną jest zwiększenie prężności infrastruktury IT i ograniczenie jej kosztów, a jednocześnie przygotowanie jej na bezproblemowe współdziałanie z chmurą publiczną. Oznacza to, że ewentualne późniejsze przejście na model chmury hybrydowej będzie znacznie łatwiejsze.

Czym jest chmura prywatna?

Choć ogromna większość współczesnych centrów danych składa się z masowych zasobów obliczeniowych w połączeniu ze środowiskiem SAN i kontrolerami hypervisor (np. Hyper-V lub ESX), tylko nieliczne instalacje udostępniają funkcje typowe dla usług Amazon Web Services (AWS) lub Azure. Środowiska Azure i AWS umożliwiają nie tylko wykonywanie wirtualnych obciążeń, ale także tworzenie kontenerów dysponujących własną infrastrukturą sieciową. Poszczególne kontenery można ze sobą łączyć, tworząc w konsoli odpowiednie definicje. Zintegrowane funkcje równoważenia i zapory umożliwiają równoważenie i zabezpieczanie obciążeń. W zależności od wymaganej szybkości dostępu i przeznaczenia danych można dobrać najlepsze zasoby pamięci masowej.

System zarządzania kontroluje nie tylko same obciążenia i miejsce ich przechowywania, ale również konfigurację sieci bazowej.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Zalety biznesowe chmury prywatnej

Prężność

Dostarczanie nowych funkcji jest znacznie szybsze, gdy użytkownicy mają możliwość samoobsługowego dostępu do infrastruktury.

Bezpieczeństwo

Zastosowanie dedykowanych i fizycznie odizolowanych warstw sieci, mocy obliczeniowej i pamięci masowej zwiększa bezpieczeństwo.

Precyzyjne dopasowanie do potrzeb

Dedykowane komponenty mocy obliczeniowej, pamięci masowej i sieci może dokładnie dostosować do indywidualnych potrzeb.

Wydajność

Dostępność własnych zasobów obsługujących wyłącznie własne potrzeby biznesowe może zwiększać wydajność w porównaniu z chmurą publiczną.

Infradata może pomóc

Firma Infradata ma 14 lat doświadczenia w budowaniu publicznych i prywatnych centrów danych oraz rozwiązań WAN dla operatorów. Dzięki doświadczeniu w hostingu i rozległym kontaktom dysponujemy wiedzą praktyczną niezbędną do budowy infrastruktur chmury prywatnej. Projektujemy i wdrażamy dla klientów całą infrastrukturę zasobów obliczeniowych, pamięci masowej i sieci, łącząc ją w całość naszą platformą zarządzania, która kontroluje poszczególne warstwy i udostępnia interfejs samodzielnego przydzielania zasobów obciążeniom.

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej