Mobile Solutions

Nowoczesna architektura dziś i w przyszłości.

Definiujemy mobilną przyszłość.

Sieci komórkowe nieustannie ewoluują, jednak w obliczu ciągłego wzrostu liczby łączących się urządzeń IoT i natężenia ruchu sieciowego staje się jasne, że obecna architektura zbliża się już do kresu możliwości. Jeśli operatorzy mają sprostać rosnącym transferom danych, konkurować z technologiami internetowymi i przygotować się na przyszłość 5G, nie mogą jedynie działać z dnia na dzień. Nowy model ekonomiczny sieci komórkowych opiera się na radykalnym zmniejszeniu wydatków kapitałowych i operacyjnych, stosowaniu rozproszonych architektur obliczeniowych pozwalających wprowadzać nowe modele usług, standardowych interfejsach otwartych i błyskawicznym wprowadzaniu innowacji.

Potencjał sieci 5G wykracza daleko poza szybszą transmisję danych, wydajniejsze wykorzystanie pasma, ultraniskie opóźnienia i możliwość obsługi rozległych sieci czujników. Całościowa oferta rozwiązań Infradata powstała z myślą o tworzeniu sieci przyszłości obsługujących dedykowane aplikacje i usługi chmurowe. Połączenie inteligentnej infrastruktury sieci ze skalowalnością pozwalającą sprawnie obsługiwać wykładniczy wzrost ilości danych otwiera drogę do innowacyjnych zastosowań w najróżniejszych sektorach, od połączonej infrastruktury miejskiej poprzez inteligentne fabryki i rolnictwo po nowoczesną ochronę zdrowia, techniki rzeczywistości wirtualnej i pojazdy autonomiczne.

Nasze rozwiązania stanowią podstawę najbardziej innowacyjnych platform w ekosystemie telekomunikacyjnym.

Infradata jest liderem w zakresie rozwiązań inteligentnego routingu i interoperacyjności w środowiskach sieci 2G/3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Wi-Fi, IPX, M2M i stacjonarnych. Dostarczamy nową generację rozwiązań sygnalizacji i aplikacji sieciowych dla sektora telekomunikacyjnego.

Nasz aktywny plan przechodzenia na sieci 5G wspomaga dostawców usług w przenoszeniu rdzenia sieci na technologie następnej generacji z funkcjami HTTP/2 Proxy, Security Edge Protection Proxy (SEPP), interoperacyjności 4G-5G i koordynowania sygnalizacji między wieloma protokołami.

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usługi i rozwiązania na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej