Mobile Solutions

Nowoczesna architektura dziś i w przyszłości.

Definiujemy mobilną przyszłość.

Sieci komórkowe nieustannie ewoluują, jednak w obliczu ciągłego wzrostu liczby łączących się urządzeń IoT i natężenia ruchu sieciowego staje się jasne, że obecna architektura zbliża się już do kresu możliwości. Jeśli operatorzy mają sprostać rosnącym transferom danych, konkurować z technologiami internetowymi i przygotować się na przyszłość 5G, nie mogą jedynie działać z dnia na dzień. Nowy model ekonomiczny sieci komórkowych opiera się na radykalnym zmniejszeniu wydatków kapitałowych i operacyjnych, stosowaniu rozproszonych architektur obliczeniowych pozwalających wprowadzać nowe modele usług, standardowych interfejsach otwartych i błyskawicznym wprowadzaniu innowacji.

Potencjał sieci 5G wykracza daleko poza szybszą transmisję danych, wydajniejsze wykorzystanie pasma, ultraniskie opóźnienia i możliwość obsługi rozległych sieci czujników. Całościowa oferta rozwiązań Infradata powstała z myślą o tworzeniu sieci przyszłości obsługujących dedykowane aplikacje i usługi chmurowe. Połączenie inteligentnej infrastruktury sieci ze skalowalnością pozwalającą sprawnie obsługiwać wykładniczy wzrost ilości danych otwiera drogę do innowacyjnych zastosowań w najróżniejszych sektorach, od połączonej infrastruktury miejskiej poprzez inteligentne fabryki i rolnictwo po nowoczesną ochronę zdrowia, techniki rzeczywistości wirtualnej i pojazdy autonomiczne.

Nasze rozwiązania stanowią podstawę najbardziej innowacyjnych platform w ekosystemie telekomunikacyjnym.

Infradata jest liderem w zakresie rozwiązań inteligentnego routingu i interoperacyjności w środowiskach sieci 2G/3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Wi-Fi, IPX, M2M i stacjonarnych. Dostarczamy nową generację rozwiązań sygnalizacji i aplikacji sieciowych dla sektora telekomunikacyjnego.

Nasz aktywny plan przechodzenia na sieci 5G wspomaga dostawców usług w przenoszeniu rdzenia sieci na technologie następnej generacji z funkcjami HTTP/2 Proxy, Security Edge Protection Proxy (SEPP), interoperacyjności 4G-5G i koordynowania sygnalizacji między wieloma protokołami.

Dlaczego Infradata

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usługi i rozwiązania na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę