Cloud Networking

Rozwiązania sieciowe dla dostawców usług

Odporne, wysoce zwirtualizowane i skalowalne, zarządzane centralnie sieci i analityka.

Oferta firmy Infradata stanowi odpowiedź na szereg potrzeb dostawców usług, od niezwykle gęstych i sprawnych sieci centrów danych po wysoce odporne sieci operatorów regionalnych.

Usługodawcy stają w dzisiejszej gospodarce cyfrowej wobec niepowtarzalnych wyzwań i możliwości. Przez lata konsumenci uważali Usługodawców jedynie za dostawców łączności i w niektórych przypadkach pozostaje to prawdą. Coraz więcej usługodawców zapewnia jednak konsumentom zarówno wysoką jakość usług, jak i bezpieczny katalog usług dla przedsiębiorstw, ukierunkowany na chmurę.

Ponieważ przepustowość generuje mniej przychodu na użytkownika, dostawcy muszą ją dostarczać w sposób bardziej ekonomiczny, muszą również reagować na to, w jaki sposób wspierają bezpieczeństwo klientów i pomagają im w przejściu do chmury.

Konsumenci oczekują nie tylko surowej przepustowości, ale również wysokiej jakości, ponieważ oczekują dodatkowych usług, na przykład wideo w chmurze. Jednocześnie ogromny rozwój domowych urządzeń „Internetu rzeczy” wiąże się zarówno z większymi wymaganiami w zakresie przepustowości, jak i stanowi problem dla usługodawców w zakresie bezpieczeństwa. Ostatnio byliśmy świadkami ataków zarówno na sprzęt konsumencki, jak i generowanych przez sprzęt przejęty przez przestępców. W miarę jak rośnie różnorodność i ilość urządzeń Internetu rzeczy, nie jest to problem, który można ignorować.

Podobnie, operatorzy komórkowi muszą zapewnić większą przepustowość wraz z rozwojem zarówno 5G, jak i ciągłym wprowadzaniem 4G. Co więcej, w ich sieciach znajdują się również urządzenia Internetu rzeczy, ponieważ wiele z nich posiada karty SIM.

W miarę jak firmy albo przechodzą ze swoich aplikacji do chmury, albo zaczynają korzystać z aplikacji opartych na chmurze, dostawcy usług zaobserwowali słabszy wzrost korzystania z technologii MPLS w miarę przemieszczania się ruchu do Internetu, a nie pomiędzy lokalizacjami klientów. Tendencja ta będzie się utrzymywać wraz z nabieraniem tempa przez usługi w chmurze, co oznacza, że dostawcy usług muszą znaleźć nowe sposoby na zapewnienie wartości klientom, którzy nie widzą już potrzeby korzystania z usług MPLS.

Wraz ze spadkiem przychodów z MPLS, na pierwszy plan wysuwa się rozwój technologii SD-WAN (sieci rozległych definiowanych programowo). Technologia SD-WAN jest próbą zapewnienia dostawcom usług korzyści płynących z chmury, takich jak elastyczne subskrypcje, szybsze czasy aktywacji i samoobsługa. Po wdrożeniu SD-WAN firmy mogą rozdzielić ruch w zależności od miejsca docelowego i zapewnić aplikacjom chmurowym o znaczeniu kluczowym dla firmy traktowanie w sposób preferencyjny w stosunku do innych usług chmury obliczeniowej.

Usługodawcy od pewnego czasu opracowują nowe standardy w celu upowszechnienia usług wirtualnych. Celem jest przede wszystkim zmniejszenie kosztów wdrożenia nowej usługi dla klientów przy jednoczesnym zwiększeniu zarówno portfela usług, jak i elastyczności, z jaką klienci mogą z nich korzystać. Wirtualizacja funkcji sieciowych (NFV) jest wciąż w powijakach, ale obiecuje zrewolucjonizować sposób, w jaki dostawcy usług zarówno korzystają z technologii producentów, jak i oferują usługi klientom.

Wysokowydajne, otwarte i skalowalne rozwiązania

Firma Infradata opiera się na skutecznym wdrażaniu technologii i rozwiązań dla Dostawców usług, czy to w zakresie konsolidacji i zwiększenia wydajności technologii sieciowych, czy też wdrażania zaawansowanych usług. Dostarczamy usługodawcom na całym świecie wysokowydajne, otwarte i skalowalne rozwiązania.

 

Zaufany partner w transformacji cyfrowej.

Perfekcyjna realizacja projektów

Skuteczna realizacja projektów dzięki unikatowej metodologii wdrożenia

Bezpośredni dostęp do specjalistów

Wykwalifikowana kadra inżynierska posiadająca odpowiednie certyfikaty oraz doskonałą znajomość branży.

Wszechstronność i efektywność

Najwyższa jakość, szybkość działania i dopasowanie do potrzeb klienta.

Niezależność w działaniu

Projektujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania z bogatej oferty naszych partnerów.

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa

Od punktu końcowego do brzegu sieci.

Udokumentowane doświadczenie

Dostarczamy usług i rozwiązań na całym świecie.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj sie z nami juz dzis.

Zadzwon do nas lub zostaw wiadomosc. Nasz zespól jest gotowy na Twoja firme.

Zostaw wiadomosc +48 22 5671740 Zapytaj o wycene

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej