Usługi zarządzanej zapory sieciowej następnej generacji

Pełne zarządzanie infrastrukturą zapór sieciowych Twojego przedsiębiorstwa.

Usługa zarządzanej zapory sieciowej stanowi ofertę administracji, monitorowania oraz utrzymania infrastruktury zapory sieciowej, dzięki której klienci mogą odpocząć od zarządzania zasadami bezpieczeństwa, aktualizacji i wdrażania poprawek.

W ramach usług zarządzanej zapory sieciowej bierzemy na siebie codzienne zarządzanie działaniem zapory sieciowej Twojej firmy, zapewniając lepszą dostępność i gwarantując jej nieprzerwane działanie.

Zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa to nie tylko aktualizowanie zapór sieciowych łatkami i poprawkami bezpieczeństwa – zapewnianie aktualności zabezpieczeń obejmuje m.in. aktywne monitorowanie dostępu do Internetu z sieci przedsiębiorstwa, reagowanie na alerty najwyższego rzędu, sporządzanie raportów oraz przekazywanie informacji i wskazówek na temat optymalizacji konfiguracji zapór sieciowych.

Zasady bezpieczeństwa i konfiguracje muszą być na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia spójności kontroli dostępu ze stale zmieniającym się środowiskiem biznesowym. Z tego powodu zarządzanie infrastrukturą odpowiedzialną za zapewnienie bezpieczeństwa jest zarówno złożone, jak i pracochłonne. Do takiego zarządzania niezbędne są specjalistyczna wiedza oraz umiejętności specjalistów zajmujących się monitorowaniem i utrzymaniem systemów.

Usługi zarządzanej zapory sieciowej oferowane przez firmę Infradata ułatwiają stosowanie nowych technologii, pozwalając przedsiębiorstwom korzystać z wiedzy oraz doświadczenia akredytowanych i certyfikowanych specjalistów w zakresie zapór sieciowych. Nasi eksperci są w stanie przeprowadzić optymalną konfigurację i dostosowanie zapór, a także monitorować i zarządzać zaporą sieciową Twojej firmy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czołowe rozwiązania w zakresie zarządzanych zapór sieciowych

Stawianie czoła wyzwaniom technologicznym związanym z ciągle pojawiającymi się nowymi zagrożeniami lub koniecznymi aktualizacjami zapory sieciowej wymaga zarówno specjalistycznej wiedzy technicznej, jak i nakładów czasu. Problem ten staje się szczególnie widoczny w przypadku przedsiębiorstw działających na skalę krajową lub światową, posiadających wiele zapór sieciowych wymagających niepodzielnej uwagi i ciągłego wsparcia. Powierzając naszym certyfikowanym ekspertom kontrolę nad swoimi zaporami sieciowymi zyskujesz czas na to, co najważniejsze – rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Usługi zarządzanej zapory sieciowej firmy Infradata

Usługi zarządzanej zapory sieciowej firmy Infradata zapewniają ciągłe zarządzanie zaporą sieciową skoncentrowane na przeciwdziałaniu zagrożeniom. Powierzając zarządzanie zaporami sieciowymi naszym ekspertom, zwiększysz bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa oraz zmniejszysz obciążenie swoich zespołów inżynierów i menedżerów zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa.

Dzięki regularnym ocenom bezpieczeństwa jesteśmy w stanie dostarczać informacji na temat dalszej optymalizacji infrastruktury bezpieczeństwa oraz zapór sieciowych w celu przeciwdziałania aktualnym i przyszłym zagrożeniom, dopasowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Oferowane przez nas usługi zarządzanej zapory sieciowej są sprawdzonym rozwiązaniem, któremu zaufali klienci na całym świecie. Firma Infradata nie tylko zapewnia zarządzanie urządzeniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale także oferuje bezpośredni dostęp do specjalistów w dowolnym czasie. Nasi specjaliści mogą przeprowadzać audyty bezpieczeństwa, utrzymywać sprzęt i oprogramowanie, a także regularnie oceniać stan bezpieczeństwa Twojego przedsiębiorstwa.

Kontakt handlowy

Porozmawiaj z ekspertem branżowym. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na twój biznes.

Zwiększ skuteczność zarządzania zaporą sieciową

Chroń swoje przedsiębiorstwo przed zagrożeniami cybernetycznymi dzięki usługom zarządzanych zapór sieciowych następnej generacji

Zalety zarządzanej zapory sieciowej

Zwiększone bezpieczeństwo

Zoptymalizowana konfiguracja zapory sieciowej.

Centrum nadzoru sieci pracujące 24x7

Zarządzanie zdarzeniami przez specjalistów ds. bezpieczeństwa.

Zaawansowane usługi wsparcia i utrzymania

Globalne usługi wsparcia, którym możesz zaufać.

Stale rozwijana wiedza z zakresu bezpieczeństwa

Wsparcie inżynierów, którzy cały czas dbają o rozwój swoich umiejętności.

Przewidywalne koszty

Brak niespodziewanych wydatków.

Bezpieczne usługi zarządzane

Usługi zarządzane realizowane dzięki chmurze Infradata Cloud.

Podwyższony poziom usług

Usługi gwarantowane umową SLA.

Indywidualne podejście

Dedykowani inżynierowie firmy Infradata pozostający do twojej dyspozycji.

Wszystko w jednym

Zmiany, konfiguracja, kopie zapasowe i aktualizacje w ramach usługi.

Zwiększony czas działania zapory sieciowej

Zwiększona ciągłość działania.

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy na Twoją firmę.

Zostaw wiadomość +48 22 5671740 Zapytaj o wycenę

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej