Ewolucja bezpieczeństwa aplikacji

Webinar

15 czerwca 2021

prowadzi: Maciej Iwanicki, ekspert F5 Networks oraz Mirosław Szymczak, ekspert Infradata.

Godzina 10:00 - 11:00

Cyberataki szybko ewoluowały od czasu pojawiania się transakcji online prawie 25 lat temu. Przez ten czas atakujący nieustannie dopracowywali  i doskonalili swoje techniki obchodzenia zabezpieczeń.

Podczas gdy organizacje i indywidualne osoby nadal mobilizują się, próbując złagodzić globalne zakłócenia wokół nas, cyberprzestępcy nie marnowali czasu w pandemii Covid-19. Dziś, napastnicy i oszuści wykorzystują wyrafinowany zestaw narzędzi, w tym ludzkie „klikające” farmy, inżynierię społeczną i złośliwe oprogramowanie - wszystko zaprojektowane do pokonania tradycyjnej obrony, takiej jak wykorzystanie CAPTCHA.

W trakcie webinarium zajrzymy głębiej, jak organizacje mogą nadążyć za zmianami i dostosować swoje bezpieczeństwo, aby dokładniej odzwierciedlać realia aktualnie zmieniającego się charakteru zagrożeń.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji, za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat webinaru lub zadać konkretne pytania? Zadzwoń albo zostaw wiadomość.

Formularz Rejestracji

Ochrona danych: W firmie Infradata podchodzimy poważnie do Twojego prawa do prywatności danych, dlatego nigdy nie udostępnimy ich bez Twojego pozwolenia. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczania szczegółowych informacji o produktach, które chcesz nabyć, a także, okazjonalnie, w celu dostarczania innych informacji i ofert. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnej chwili.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej