6 marca 2019

Warszawie - Hotel Marriott w Warszawie

Infradata wraz z  F5 Networks zaprasza na kolejną polską edycję Forum F5, wyjątkowego wydarzenia poświęconego cyberbezpieczeństwu i rozwiązaniom chmurowym, które odbędzie się 6 marca, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Jednym z prelegentów konferencji będzie Krystian Baniak, Security Team Leader, Infradata, 

Dlaczego warto przyjść?

Najgorętsze pytania i odpowiedzi z obszaru cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Dowiesz się jak zautomatyzować wdrożenie, ochronę i utrzymanie nowoczesnych aplikacji, jaka jest skala ataków na aplikacje, jak odróżnić złe boty od tych dobrych, dlaczego bez deszyfracji rozwiązania bezpieczeństwa są bezużyteczne i wiele więcej.

Znani eksperci: Przemek Jaroszewski (CERT), Krzysztof Frydrychowicz (CIONET), Krystian Baniak (Infradata), Klaudyna Busza-Kujawska (Flowmon), Grzegorz Flak i Michał Sieński (Apius), Paweł Guraj (Trecom), Bartłomiej Kilanowicz (Ascomp), Łukasz Knysak (Veracomp), Klaudiusz Korus i Piotr Lewandowski (Software Defined), Jacek Skórzyński (Red Hat), Piotr Tkaczyk (Clico) oraz specjaliści z F5.

Wykłady, case studies, debaty.

400 uczestników i doskonałe warunki do ciekawego networkingu.

Szczegóły i agenda wydarzenia

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej