Jak zautomatyzować cyberbezpieczeństwo przy pomocy DFLabs SOAR?

Webinar

5 maja 2021

prowadzi: Mirosław Szymczak z Infradata oraz Bartosz Sobieszek z Vemi

Godzina 10:00 - 11:30

Podczas webinaru powiemy czym jest SOAR i jak rozwiązania tego rodzaju pozwalają zautomatyzować pracę zespołów bezpieczeństwa IT w świecie coraz bardziej skomplikowanych cyberzagrożeń. Pokażemy również jak w prostych krokach można wdrożyć  platformę automatyzacji obsługi incydentów DFlabs IncMAN.

DF Labs IncMan jest platformą technologiczną klasy SOAR (Security Orchestration, Automation and Response), która umożliwia współpracę i zautomatyzowanie zarządzanie incydentami w czasie rzeczywistym. O ile rozwiązania SIEM prowadzą zautomatyzowaną kwalifikację zdarzeń to narzędzia SOAR kwalifikują zdarzenia, które stały się incydentami i wymagają reakcji, wzbogacenia oraz analizy zgodnie z najlepszymi praktykami i wiedzą.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat webinaru lub zadać konkretne pytania? Zadzwoń albo zostaw wiadomość.

Mirosław Szymczak
Ekspert Infradata

Formularz Rejestracji

Ochrona danych: W firmie Infradata podchodzimy poważnie do Twojego prawa do prywatności danych, dlatego nigdy nie udostępnimy ich bez Twojego pozwolenia. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczania szczegółowych informacji o produktach, które chcesz nabyć, a także, okazjonalnie, w celu dostarczania innych informacji i ofert. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnej chwili.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej