Poprawa działania oraz bezpieczeństwa sieci za pomocą nadzoru - analityka, automatyzacja, raportowanie

Webinar

20 kwietnia 2021

prowadzi: Mateusz Kawalec

Godzina 10:00 - 11:00

Webinarium skierowane jest do wszystkich przedstawicieli działu IT, jak również do kadry zarządzającej.

Monitorując ruch sieciowy w skrajnych punktach infrastruktury, takich jak firewalle brzegowe albo logując zdarzenie na najważniejszych stacjach roboczych i serwerach, tracimy globalny ogląd sytuacji. 
To powoduje, że zajmujemy się gaszeniem pożarów zamiast zapobiegać ich powstawaniu i rozprzestrzenianiu.

Dzięki technologii monitorowania sieci - Flowmon, uzyskujemy wiedzę o całym ruchu w sieci, zarówno tej fizycznej, jak i wirtualnej. 
Dzięki temu możemy skutecznie zarządzać ruchem sieciowym, a także wykrywać zagrożenia, które do tej pory były dla nas niewidoczne.
Nie bez znaczenia jest szeroka możliwość raportowania. Raporty użytkownicy mogą przygotować sami zgodnie z własnymi wymaganiami i potrzebami. Podczas webinaru opowiemy:

  • Czym jest IPFIX i czym różni się od NetFlow,
  • Dlaczego monitorowanie przepływów w sieci jest takie ważne,
  • Jak wykrywać anomalie, zagrożenia i ataki, a nawet Ransomware na podstawie analizy ruchu sieciowego,
  • Jak ułatwić sobie pracę częściową automatyzacją (Presety),
  • Co zrobić, żeby mieć łatwy dostęp do tych wszystkich danych i dzielić się nimi z zainteresowanymi osobami w organizacji,
  • Łatwość budowania raportów,
  • Jak łatwo zaplanować testy.

Webinar eksperta

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub masz konkretne pytania? Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami! Porozmawiaj z ekspertem ds. rozwiązań lub architektem. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.

Mateusz Kawalec
Expert, Infradata

Formularz Rejestracji

Ochrona danych: W firmie Infradata podchodzimy poważnie do Twojego prawa do prywatności danych, dlatego nigdy nie udostępnimy ich bez Twojego pozwolenia. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczania szczegółowych informacji o produktach, które chcesz nabyć, a także, okazjonalnie, w celu dostarczania innych informacji i ofert. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnej chwili.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej