Webinar McAfee "Wszystko co chcesz wiedzieć o SIEM, ale nie wiesz gdzie znaleźć?"

8 grudnia 2020

Godzina: 10:00 - 11:30

Podczas spotkania opowiemy czym jest system SIEM (Security Information and Event Management) oraz pokażemy jego kluczowe komponenty. Porozmawiamy o scenariuszach zastosowania, a także pokażemy integrację z innymi systemami cyberbezpieczeństwa w organizacji. Zaprezentujemy też SIEM firmy McAfee (Enterprise Security Manager) w działaniu .

Webinar poprowadzą eksperci Infradata: Michał Kwiatkowski i Mirosław Szymczak

W celu rejestracji, zapraszamy na dół strony, gdzie znajdą Państwo formularz.

McAfee Enterprise Security Manager to wiodące rozwiązania SIEM, które usprawniają wykrywanie naruszeń i reagowanie na nie.

Podstawą najskuteczniejszej ochrony jest wgląd we wszystkie aktywności dotyczące systemów, sieci, baz danych i aplikacji. Zarządzanie informacją i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM) to podstawa skutecznego środowiska zarządzania bezpieczeństwem. McAfee® Enterprise Security Manager, stanowiący rdzeń rozwiązania McAfee SIEM, zapewnia wydajność, niezbędne informacje oraz integrację rozwiązań, z prędkością oraz na skalę niezbędną dla organizacji zajmującej się bezpieczeństwem. Pozwala on na szybkie określenie priorytetu, analizę i reakcję na ukryte zagrożenia oraz sprostanie wymogom zgodności.

Jeśli chcesz lepiej poznać to rozwiązanie, to zapraszamy tutaj: Dowiedz się więcej

Blog eksperta

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub masz konkretne pytania? Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami! Porozmawiaj z ekspertem ds. rozwiązań lub architektem. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.

Mirosław Szymczak
Expert, Infradata

Formularz rejestracji

Ochrona danych: W firmie Infradata podchodzimy poważnie do Twojego prawa do prywatności danych, dlatego nigdy nie udostępnimy ich bez Twojego pozwolenia. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu dostarczania szczegółowych informacji o produktach, które chcesz nabyć, a także, okazjonalnie, w celu dostarczania innych informacji i ofert. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnej chwili.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej