Webinarium

"Webinaria na czasie"

Webinaria partnerów Infradata

18 marca 2020

Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie webinariów nasze i naszych partnerów. Zestawienie będzie na bieżąco aktualizowane w przypadku pojawienia się nowych wydarzeń. Gorąco zapraszamy do obserwowania i rejestracji.

 

Fortinet - Ochrona OT z wykorzystaniem Fortinet Security Fabric

Ochrona infrastruktury związanej z Operational Technology (OT) w czasach jej zbliżenia z tradycyjnie rozumianym IT wymaga odpowiedniej strategii oraz narzędzi. Z jednej strony stosujemy zabezpieczenia fizyczne, chronimy dostęp do sieci i kontrolujemy ruch. Wszystkie użyte elementy są dostosowywane do warunków środowiskowych. Organizacje muszą się jednak przygotować na znacznie poważniejsze wyzwania, które niesie rozwój technologii wykorzystywanych przez cyberprzestępców.

"Zapraszamy na webinarium, na którym zaprezentujemy możliwości Fortinet Security Fabric do ochrony OT. Przygotowaliśmy także demo obejmujące między innymi FortiGate, FortiSwitch, FortiAnalyzer, FortiDeceptor w środowisku SCADA."

4 czerwca godzina 10:00 - 11:00

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

Dowiedz się więcej

Infradata/Proofpoint - Jak wzmocnić świadomość użytkowników przed cyberatakami dzięki Proofpoint PSAT?

Serdecznie zapraszamy na webinarium z rozwiązania Proofpoint, podczas którego pokażemy jak korzystając z PSAT zdefiniować i przeprowadzić kampanie szkoleniowe, które pomogą pracownikom:

rozpoznawać phishingowe wiadomości e-mail, niebezpieczne załączniki i inne oszustwa związane z pocztą elektroniczną.
rozpoznawać ataki typu phishing identyfikując fałszywe adresy URL.
rozpoznawać problemy związane z bezpieczeństwem, powszechnie spotykanych w codzienności biznesowej i prywatnej.
rozpoznawać ataki z użyciem programów typu ransomware i im zapobiegać.

16 czerwca godzina 10:00 - 11:00

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

Dowiedz się więcej

McAfee/Infradata - Mvision Endpoint Detection and Response

Oba terminy webinarium odbyły się. Jeśli są Państwo zainteresowani, poniżej znajduje się link do strony z nagranym spotkaniem.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

Dowiedz się więcej

Trend Micro - "Jak zabezpieczyć Windows Server 2008 i inne systemy pozbawione wsparcia producenta?"

Materiał z odbytego webinarium

Systemy z rodziny Windows Server 2008 wciąż licznie występują w środowiskach produkcyjnych firm i organizacji. Jak wiecie, z początkiem tego roku zakończył się okres wsparcia producenta dla Windows Server 2008, a migracja do nowszej, wspieranej przez niego wersji to proces czasochłonny, kosztowny, a czasem wręcz niemożliwy...

Czy da się zrekompensować brak wsparcia dla systemu Windows Server 2008? Jak zapewnić skuteczną ochronę wszystkim firmowym serwerom? Co grozi infrastrukturze serwerowej pozbawionej właściwej ochrony?

 

Zarejestruj się

 

Zapraszamy także do przeczytania artykułu na temat pracy zdalnej i VPN napisanego przez ekspertów Infradata.

 

Przeczytaj

 

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej