Webinarium

Top 5 korzyści z monitoringu HTTPS

Infradata i Flowmon

27 lutego 2019

 Jeśli zagadnienia związanie z ruchem szyfrowanym oraz jego monitoringiem są dla Państwa ważne lub interesujące, to w imieniu Infradata Polska oraz Flowmon Networks  zapraszamy na techniczny webinar przybliżający kwestie korzyści z monitorowania połączeń szyfrowanych.

 

Top 5 korzyści z monitoringu HTTPS

 


Nasz webinar wraz z sesją demo poprowadzi Klaudyna Busza - Kujawska, Senior Presales Engineer Flowmon Networks, która przedstawi Państwu główne korzyści z monitoringu SSL/TLS.

 

Zarejestruj się na bezpłatny webinar

 


Podczas webinaru odpowiemy m.in. na pytanie: Czy można monitorować HTTPS nie rozszyfrowując go? W trakcie prezentacji (pokaz demo) przedstawimy również korzyści z weryfikacji SSL/TLS w tym:

 

  • weryfikacji jakości szyfrowania wykorzystywanego w serwerach firmowych
  • weryfikacji certyfikatów - kto podpisał certyfikat i kiedy wygaśnie
  • weryfikacji komunikacji z wykorzystaniem JA3 fingerprinting (Uwaga! Malware na pokładzie!) 

 

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że szyfrowanie oferuje zarówno znaczące korzyści takie jak poufność i bezpieczeństwo danych, jak również trudne do zignorowania zagrożenia związane z brakiem widoczności ruchu, ograniczoną możliwością monitoringu, administracji i zarządzania ruchem oraz siecią komputerową.

 

Coraz częściej ruch szyfrowany (np. HTTPS) wykorzystywany jest przez cyberprzestępców do omijania zabezpieczeń sieci. Jak temu zapobiegać? Jak korzystać z SSL/TLS i eliminować zagrożenia związane z szyfrowaniem komunikacji? Tego dowiecie się Państwo w trakcie naszego webinaru!

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuuj¹c przegl¹danie tej witryny, wyra¿asz zgodê na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieæ siê wiêcej